Satılıklar Kurumsal

Hakkımızda

 

2007 yılında kurulan BOZOĞULLARI KURU TEMİZLEME profesyonel ve kaliteli kuru temizlemede yılların birikimi ve deneyimini son teknoloji makinelerle birleştirip, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışı ile hizmetine devam etmekte olup; bundan sonrada aynı hizmeti sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacaktır.

 

Amacımız öncelikle en iyi hizmeti mümkün olan en uygun fiyatla müşterilerimize sunmaktır. Bunun için gerekli olan makine ekipmanı ve tecrübeli personel firmamızda bulunmaktadır. Önceliğimiz ise daha çok müşteriye değil, belirli müşteriye daha kaliteli hizmet sunabilmektir. Geniş filomuzla Gebze’de dakik ve güvenilir hizmet veriyoruz. 

 

Sosyal toplumların hızla gelişmesi ve yaşam kalitesinin artmasıyla beraber “Hijyen” kavramı da son 20 yılda en çok konuşulan konuların başında gelmektedir. Hijyenin bu kadar önem arz etmesi insanları değişik arayışlara yöneltmiştir.

 

İşte bu arayışlara cevap olabilmek ve kuru temizleme sektörünün gelişmesinde rol oynamak adına BOZOĞULLARI KURU TEMİZLEME kurulmuştur. 7 yıldır sürdürdüğümüz kaliteli kuru temizleme hizmetimizde, Türkiye’de hep ilkleri başlatarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlıyoruz.

 

Sizin probleminiz bizim problemimiz, sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimiz anlayışını, amatör bir ruhla kurumsal bir firmanın güvencesinde size sunuyoruz.